oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ Artykuły itp. ˇ My i nasze VW ˇ Linki ˇ Forum ˇ Translator ˇ Kontakt18 Grudzień 2017 15:52
Nawigacja
Strona Główna
O Klubie
My i nasze VW
Galeria-zloty itp.
VW Panny
Linki
Forum
Terminy Zlotów 2016

DZIAŁ VIDEO

Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 165
Nieaktywowany Użytkownik: 2438
Najnowszy Użytkownik: Kacej
Dzisiejsi Jubilaci
siwek
Zobacz Temat
Garb Club Opole - Opolski klub miłośników VW Garbusa & Busa | Zloty i spotkania - komentarze | Zloty i spotkania - komentarze
Autor Spotkanie w BESKIDACH :)
Daria
Użytkownik

Miejscowość: Masów
Data rejestracji: 14.03.06
Dodane dnia 03-09-2015 20:31
Witojcie!!!!
Ponieważ nic się nie dzieje i nikt nic nie proponuję to postanowiłam wyjść przed szereg i zaproponować wyjazd(mam nadzieję, że nie wyjdę znowu na tym jak zabłocki...).Może innych też natchnę i cosik się u nas zacznie dziaćsmileyZapraszam wszystkich w Beskidy w dniach 18-20 września.Zarezerwowałam domek w górach koło Istebnej.Domek jest duży, drewniany bez prądu, bez wody, ale z klimatem i spartańskimi warunkamismiley))Myślę, że się w nim zakochacie tak szybko jak jasmileyProponuję wziąć wszystko co możliwe, czyli coś do spania, jedzenia i oczywiście picia, no i świeczkismileyKoszt jest niewielki bo 10 zł za osobe za noc, a wrażenia bezcennesmileyMam nadzieję, że pojedziemy razem i to najlepiej garbusamismileyWyjazd 18 piątek o godzinie 16 z Opola zbiórka pod "Dziadkiem" i lepiej się dołączyć do grupy, aby potem nie było problemu z dojazdem, bo z zasięgiem też kiepskosmiley)Połazimy po górach, porozmawiamy, pozwiedzamy i mam nadzieję, że będzie to jak zwykle mile spędzony czas:0 Przekażcie komu trzeba no i może inni garbusiarze też to zobaczą i do nas zawitają)))
PozdraVWiam i czekam 18 o 16, a w razie czego dzwońcie 505287547 smiley
Autor RE: Spotkanie w BESKIDACH :)
Daria
Użytkownik

Dodane dnia 03-09-2015 20:40
Aaaaa no i dobrze by było gdybyście się na bieżąco meldowali mi kto jest chętnysmiley))Miejsca starczy dla wszystkich i zawsze można też na podłodzesmiley
azymut
Administrator

Miejscowość: Opole/Paczków
Data rejestracji: 16.02.06
Dodane dnia 14-09-2015 17:11
My postaramy się przybyć. W piątek najszybciej ok. godz.16.30-17.00 możemy wyjechać.
pozdr.
9326109 garbclub.opole.pl
Tomasz
Użytkownik

Miejscowość: Opole
Data rejestracji: 01.03.06
Dodane dnia 14-09-2015 20:50
Ja niestety odpadam, może od przyszłego roku gdy będę miał sprawnego garbiego częściej będę wyruszał. póki co wiatr w oczy. miłego pobytu w Bieszczadach, z pewności będzie za****iaściesmiley
4716597
Autor RE: niestety
all
Użytkownik

Miejscowość: ziemia
Data rejestracji: 01.01.07
Dodane dnia 17-09-2015 13:58
My niestety pracujemy.
Pozdrawiamy wszystkich

skamen & bega und children
www.czajebaje.type.pl
Daria
Użytkownik

Dodane dnia 17-09-2015 21:06
Gdyby ktoś miał do jechać później to podaję współrzędne 49°33'45.9"N 18°51'02.5"E
A poniżej trasa wg blondynkismiley))
Miejscowość się nazywa ISTEBNA i leży za Wisłą.jak dojedziecie do Istebnej właśnie od strony Wisły drogą 941 to będziecie już prawie w domuW Istebnej właśnie tą główną drogą dojedziecie do skrzyżowania gdzie po prawej stronie zobaczycie jedyną w tej wsi stacje benzynową ORLEN i na tej stacji najlepiej próbować się ze mną skontaktować i wtedy po Was przyjadę, a jeśli Wam się nie uda to pytajcie o domek myśliwski na Bukowcu lub kapliczkę Św. Huberta, a jeśli podejmiecie decyzję , że jedziecie tor30;.przed Orlenem(stojąc na głównej 941 tyłem do Wisły tam skąd przyjechaliście) skręcacie w prawo i na rozwidleniu dróg pierwsza w lewo i cały czas jedziecie asfaltem (pomimo zakazów) prosto i tak by mieć strumień po lewej swojej stronie(usłyszycie go po paru kilometrach) i na każdym rozwidleniu dróg(nie skrzyżowaniu) kierujcie się na lewo.
Podam telefon do Strażnika Leśnego Gerarda Grucy (on mi to załatwiał) 608097632 i możecie się na mnie powołać gdyby się zdarzyło , że nie możecie się do mnie dodzwonić(mieszka zaraz przy stacji ORLEN i w razie potrzeby Wam pomoże)
POWODZENIA , a z resztą widzimy się o 17 u DZIADKAsmiley
azymut
Administrator

Miejscowość: Opole/Paczków
Data rejestracji: 16.02.06
Dodane dnia 21-09-2015 19:55
Duże Dzięki Daria - było super!!!

pozdrawiamy
9326109 garbclub.opole.pl
buli
Użytkownik

Miejscowość:
Data rejestracji: 11.09.08
Dodane dnia 23-09-2015 00:37
Imprezka super!!! Miejsce rewelacjasmiley
Daria
Użytkownik

Dodane dnia 24-09-2015 18:57
No i mnie w tym zacnym towarzystwie baaaaaaaaaaaaaaardzo się podobałosmileysmileysmileysmileysmileyChoć w niedzielę miałam strachasmileysmileyCzekam na zdjęcia na stronie!!!smiley
Losowe Zdjęcie
Zlot Oldtimer-Dbrze?? 2012_194.jpg
Zlot Oldtimer-Dbrze?? 2012_194.jpg
Zlot Oldtimer Dobrzeń 2012
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Polecamy
right border
unten links unten rechts

4506174 Unikalnych wizyt

Design by Marcin Król