oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ Artykuły itp. ˇ My i nasze VW ˇ Linki ˇ Forum ˇ Translator ˇ Kontakt21 Wrzesień 2018 02:09
Nawigacja
Strona Główna
O Klubie
My i nasze VW
Galeria-zloty itp.
VW Panny
Linki
Forum

DZIAŁ VIDEO

Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 165
Nieaktywowany Użytkownik: 2491
Najnowszy Użytkownik: Kacej
Dzisiejsi Jubilaci
Dzisiaj żaden z użytkowników nie obchodzi urodzin:(
Zobacz Temat
Garb Club Opole - Opolski klub miłośników VW Garbusa & Busa | Zloty i spotkania - komentarze | Zloty i spotkania - komentarze
Autor Spotkanie w BESKIDACH :)
Daria
Użytkownik

Miejscowość: Masów
Data rejestracji: 14.03.06
Dodane dnia 03-09-2015 20:31
Witojcie!!!!
Ponieważ nic się nie dzieje i nikt nic nie proponuję to postanowiłam wyjść przed szereg i zaproponować wyjazd(mam nadzieję, że nie wyjdę znowu na tym jak zabłocki...).Może innych też natchnę i cosik się u nas zacznie dziaćsmileyZapraszam wszystkich w Beskidy w dniach 18-20 września.Zarezerwowałam domek w górach koło Istebnej.Domek jest duży, drewniany bez prądu, bez wody, ale z klimatem i spartańskimi warunkamismiley))Myślę, że się w nim zakochacie tak szybko jak jasmileyProponuję wziąć wszystko co możliwe, czyli coś do spania, jedzenia i oczywiście picia, no i świeczkismileyKoszt jest niewielki bo 10 zł za osobe za noc, a wrażenia bezcennesmileyMam nadzieję, że pojedziemy razem i to najlepiej garbusamismileyWyjazd 18 piątek o godzinie 16 z Opola zbiórka pod "Dziadkiem" i lepiej się dołączyć do grupy, aby potem nie było problemu z dojazdem, bo z zasięgiem też kiepskosmiley)Połazimy po górach, porozmawiamy, pozwiedzamy i mam nadzieję, że będzie to jak zwykle mile spędzony czas:0 Przekażcie komu trzeba no i może inni garbusiarze też to zobaczą i do nas zawitają)))
PozdraVWiam i czekam 18 o 16, a w razie czego dzwońcie 505287547 smiley
Autor RE: Spotkanie w BESKIDACH :)
Daria
Użytkownik

Dodane dnia 03-09-2015 20:40
Aaaaa no i dobrze by było gdybyście się na bieżąco meldowali mi kto jest chętnysmiley))Miejsca starczy dla wszystkich i zawsze można też na podłodzesmiley
azymut
Administrator

Miejscowość: Opole/Paczków
Data rejestracji: 16.02.06
Dodane dnia 14-09-2015 17:11
My postaramy się przybyć. W piątek najszybciej ok. godz.16.30-17.00 możemy wyjechać.
pozdr.
9326109 garbclub.opole.pl
Tomasz
Użytkownik

Miejscowość: Opole
Data rejestracji: 01.03.06
Dodane dnia 14-09-2015 20:50
Ja niestety odpadam, może od przyszłego roku gdy będę miał sprawnego garbiego częściej będę wyruszał. póki co wiatr w oczy. miłego pobytu w Bieszczadach, z pewności będzie za****iaściesmiley
4716597
Autor RE: niestety
all
Użytkownik

Miejscowość: ziemia
Data rejestracji: 01.01.07
Dodane dnia 17-09-2015 13:58
My niestety pracujemy.
Pozdrawiamy wszystkich

skamen & bega und children
www.czajebaje.type.pl
Daria
Użytkownik

Dodane dnia 17-09-2015 21:06
Gdyby ktoś miał do jechać później to podaję współrzędne 49°33'45.9"N 18°51'02.5"E
A poniżej trasa wg blondynkismiley))
Miejscowość się nazywa ISTEBNA i leży za Wisłą.jak dojedziecie do Istebnej właśnie od strony Wisły drogą 941 to będziecie już prawie w domuW Istebnej właśnie tą główną drogą dojedziecie do skrzyżowania gdzie po prawej stronie zobaczycie jedyną w tej wsi stacje benzynową ORLEN i na tej stacji najlepiej próbować się ze mną skontaktować i wtedy po Was przyjadę, a jeśli Wam się nie uda to pytajcie o domek myśliwski na Bukowcu lub kapliczkę Św. Huberta, a jeśli podejmiecie decyzję , że jedziecie tor30;.przed Orlenem(stojąc na głównej 941 tyłem do Wisły tam skąd przyjechaliście) skręcacie w prawo i na rozwidleniu dróg pierwsza w lewo i cały czas jedziecie asfaltem (pomimo zakazów) prosto i tak by mieć strumień po lewej swojej stronie(usłyszycie go po paru kilometrach) i na każdym rozwidleniu dróg(nie skrzyżowaniu) kierujcie się na lewo.
Podam telefon do Strażnika Leśnego Gerarda Grucy (on mi to załatwiał) 608097632 i możecie się na mnie powołać gdyby się zdarzyło , że nie możecie się do mnie dodzwonić(mieszka zaraz przy stacji ORLEN i w razie potrzeby Wam pomoże)
POWODZENIA , a z resztą widzimy się o 17 u DZIADKAsmiley
azymut
Administrator

Miejscowość: Opole/Paczków
Data rejestracji: 16.02.06
Dodane dnia 21-09-2015 19:55
Duże Dzięki Daria - było super!!!

pozdrawiamy
9326109 garbclub.opole.pl
buli
Użytkownik

Miejscowość:
Data rejestracji: 11.09.08
Dodane dnia 23-09-2015 00:37
Imprezka super!!! Miejsce rewelacjasmiley
Daria
Użytkownik

Dodane dnia 24-09-2015 18:57
No i mnie w tym zacnym towarzystwie baaaaaaaaaaaaaaardzo się podobałosmileysmileysmileysmileysmileyChoć w niedzielę miałam strachasmileysmileyCzekam na zdjęcia na stronie!!!smiley
Losowe Zdjęcie
Urodziny Pinkiego2011_44.jpg
Urodziny Pinkiego2011_44.jpg
Urodziny Pinkiego 2011
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Polecamy
right border
unten links unten rechts