oben links oben rechts
left border
Strona G?ówna ˇ Artyku?y itp. ˇ My i nasze VW ˇ Linki ˇ Forum ˇ Translator ˇ Kontakt18 Września 2021 12:39
Nawigacja
Strona G?ówna
O Klubie
My i nasze VW
Galeria-zloty itp.
VW Panny
Linki
Forum

DZIA? VIDEO

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 165
Nieaktywowany Użytkownik: 2491
Najnowszy Użytkownik: Kacej
Dzisiejsi Jubilaci
Dzisiaj żaden z użytkowników nie obchodzi urodzin:(
Zobacz Temat
Garb Club Opole - Opolski klub mi?o?ników VW Garbusa & Busa | Zloty i spotkania - komentarze | Zloty i spotkania - komentarze
Autor Spotkanie w BESKIDACH :)
Daria
Użytkownik

Miejscowość: Masów
Data rejestracji: 14.03.06
Dodane dnia 03-09-2015 20:31
Witojcie!!!!
Poniewa? nic si? nie dzieje i nikt nic nie proponuj? to postanowi?am wyj?? przed szereg i zaproponowa? wyjazd(mam nadziej?, ?e nie wyjd? znowu na tym jak zab?ocki...).Mo?e innych te? natchn? i cosik si? u nas zacznie dzia?smileyZapraszam wszystkich w Beskidy w dniach 18-20 wrze?nia.Zarezerwowa?am domek w górach ko?o Istebnej.Domek jest du?y, drewniany bez pr?du, bez wody, ale z klimatem i sparta?skimi warunkamismiley))My?l?, ?e si? w nim zakochacie tak szybko jak jasmileyProponuj? wzi?? wszystko co mo?liwe, czyli co? do spania, jedzenia i oczywi?cie picia, no i ?wieczkismileyKoszt jest niewielki bo 10 z? za osobe za noc, a wra?enia bezcennesmileyMam nadziej?, ?e pojedziemy razem i to najlepiej garbusamismileyWyjazd 18 pi?tek o godzinie 16 z Opola zbiórka pod "Dziadkiem" i lepiej si? do??czy? do grupy, aby potem nie by?o problemu z dojazdem, bo z zasi?giem te? kiepskosmiley)Po?azimy po górach, porozmawiamy, pozwiedzamy i mam nadziej?, ?e b?dzie to jak zwykle mile sp?dzony czas:0 Przeka?cie komu trzeba no i mo?e inni garbusiarze te? to zobacz? i do nas zawitaj?)))
PozdraVWiam i czekam 18 o 16, a w razie czego dzwo?cie 505287547 smiley
Autor RE: Spotkanie w BESKIDACH :)
Daria
Użytkownik

Dodane dnia 03-09-2015 20:40
Aaaaa no i dobrze by by?o gdyby?cie si? na bie??co meldowali mi kto jest ch?tnysmiley))Miejsca starczy dla wszystkich i zawsze mo?na te? na pod?odzesmiley
azymut
Administrator

Miejscowość: Opole/Paczków
Data rejestracji: 16.02.06
Dodane dnia 14-09-2015 17:11
My postaramy si? przyby?. W pi?tek najszybciej ok. godz.16.30-17.00 mo?emy wyjecha?.
pozdr.
9326109 garbclub.opole.pl
Tomasz
Użytkownik

Miejscowość: Opole
Data rejestracji: 01.03.06
Dodane dnia 14-09-2015 20:50
Ja niestety odpadam, mo?e od przysz?ego roku gdy b?d? mia? sprawnego garbiego cz??ciej b?d? wyrusza?. póki co wiatr w oczy. mi?ego pobytu w Bieszczadach, z pewno?ci b?dzie za****ia?ciesmiley
4716597
Autor RE: niestety
all
Użytkownik

Miejscowość: ziemia
Data rejestracji: 01.01.07
Dodane dnia 17-09-2015 13:58
My niestety pracujemy.
Pozdrawiamy wszystkich

skamen & bega und children
www.czajebaje.type.pl
Daria
Użytkownik

Dodane dnia 17-09-2015 21:06
Gdyby kto? mia? do jecha? pó?niej to podaj? wspó?rz?dne 49°33'45.9"N 18°51'02.5"E
A poni?ej trasa wg blondynkismiley))
Miejscowo?? si? nazywa ISTEBNA i le?y za Wis??.jak dojedziecie do Istebnej w?a?nie od strony Wis?y drog? 941 to b?dziecie ju? prawie w domuW Istebnej w?a?nie t? g?ówn? drog? dojedziecie do skrzy?owania gdzie po prawej stronie zobaczycie jedyn? w tej wsi stacje benzynow? ORLEN i na tej stacji najlepiej próbowa? si? ze mn? skontaktowa? i wtedy po Was przyjad?, a je?li Wam si? nie uda to pytajcie o domek my?liwski na Bukowcu lub kapliczk? ?w. Huberta, a je?li podejmiecie decyzj? , ?e jedziecie tor30;.przed Orlenem(stoj?c na g?ównej 941 ty?em do Wis?y tam sk?d przyjechali?cie) skr?cacie w prawo i na rozwidleniu dróg pierwsza w lewo i ca?y czas jedziecie asfaltem (pomimo zakazów) prosto i tak by mie? strumie? po lewej swojej stronie(us?yszycie go po paru kilometrach) i na ka?dym rozwidleniu dróg(nie skrzy?owaniu) kierujcie si? na lewo.
Podam telefon do Stra?nika Le?nego Gerarda Grucy (on mi to za?atwia?) 608097632 i mo?ecie si? na mnie powo?a? gdyby si? zdarzy?o , ?e nie mo?ecie si? do mnie dodzwoni?(mieszka zaraz przy stacji ORLEN i w razie potrzeby Wam pomo?e)
POWODZENIA , a z reszt? widzimy si? o 17 u DZIADKAsmiley
azymut
Administrator

Miejscowość: Opole/Paczków
Data rejestracji: 16.02.06
Dodane dnia 21-09-2015 19:55
Du?e Dzi?ki Daria - by?o super!!!

pozdrawiamy
9326109 garbclub.opole.pl
buli
Użytkownik

Miejscowość:
Data rejestracji: 11.09.08
Dodane dnia 23-09-2015 00:37
Imprezka super!!! Miejsce rewelacjasmiley
Daria
Użytkownik

Dodane dnia 24-09-2015 18:57
No i mnie w tym zacnym towarzystwie baaaaaaaaaaaaaaardzo si? podoba?osmileysmileysmileysmileysmileyCho? w niedziel? mia?am strachasmileysmileyCzekam na zdj?cia na stronie!!!smiley
Losowe Zdjęcie
Rybnik2008_35.jpg
Rybnik2008_35.jpg
Spotkanie Rybnik 2008
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
right border
unten links unten rechts

7508678 Unikalnych wizyt